İNŞAAT - PROJE - TAAHHÜT

Alanında Uzman Mühendis ve Çalışanlarımızla Sizler için çalışıyoruz

Anahtar teslim inşaat taahhüt işleri ile projelerini engin tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile hayata geçiriyoruz. İnşaat öncesi proje tasarımı ile başlayan süreci, maksimum müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, ekonomik ve hızlı çözümlerle anahtar teslimi olarak işi tamamlıyoruz.

Projelendirme, imar izinlerinin alınması, projenin uygulanması ve son olarak da projenin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi inşaat taahhüt işlerinin ana başlıklarını oluşturmaktadır.

Gerekli tüm yasal izinlerin alınması için eksiksiz bir şekilde projelendirme yapılması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle Rova İnşaat uzman mimar ve mühendis kadrosu ile tüm proje süreçleri şirket bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Müşteri talepleri, yasal mevzuatlarla birlikte doğru bir şekilde projelendirilerek para ve zaman kaybının önüne geçilmektedir.

image

Taahhüt İşlemleri

Taahhüt işlemleri ile inşaat yaptırmak isteyen müşterilerimiz adına tüm yapım faaliyetlerini üstlenerek projenin kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak

image

Piyasa Araştırması

Yaptığımız projelerden elde ettiğimiz verileri (Birim fiyat, keşif listeleri, alt yüklenici teklifleri vb.),  kullanabilir şekilde hazır tutulması ve geliştirilmesi.

image

Projelendirme

Müşterilerimizin yaptırmayı düşündüğü inşaatla ilgili projenin hazırlanmasına ilişkin projelendirme ekibimizle çeşitli çözümler ile onların yanındayız.

image

Maliyet Hesaplaması

Yapılması düşünülen inşaatın tahmini maliyeti belirlenir. Bu maliyete inşaatı yapacak, taahhüt işletmesinin karı da eklenerek, inşaatın toplam maliyeti çıkarılmış olur.

Image

Hayalinize yeni bir görünüm verin

Üretim Planlaması ve etkin kaynak kullanımı ile işin hedeflenen, süre ve  aliyette bitirilmesi için, kalite güvencesi, iş güvenliği ve işçi sağlığı, iş programı, nakit akışı, gibi faaliyetlerle, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, proje’nin sahibine anahtar teslim olarak işi tamamlamak firmamızın en önemli politikalarındandır.