Çelik Profil Satışı ve Kesim İşlemleri

Günümüzün rekabetçi koşulları üreticileri imalat maliyetlerini en aza indirmeleri yönünde zorlamaktadır. Maliyetleri en çok etkileyen unsurlar, üretim hızı, üretim kalitesi, işçilik giderleri, fire maliyetleri, yeniden işleme maliyetleri, sürekli ihtiyaç duyulan kesme memeleri ve kesme gazlarının bedelleri olarak sıralanabilir.

Plazma
Kesim

Lazer
Kesim

Kaynaklı
İmalat

Abkant
Büküm

İnşaat alanlarında sıklıkla karşılaştığımız ve kullanılan kutu profiller, pek çok amaçla kullanılan demirlerdir. Bu yapı malzemesi oluşturulurken, ileri teknoloji kullanılmakta ve en kaliteli yapı malzemeleri üretmek için uğraşılmaktadır

Ağır Çelik Malzemeleri

92%

Kutu Profiller

75%

Çelik Çekme Boru

90%

C45 - CK45 Çelikleri

74%

Çelik Ürünler ve Demir Yapı Ürünleri

Demir, çelik, inşaat mamulleri, soğuk ve sıcak çekme lama, kutu ve dikdörtgen profil, dikişli ve dikişsiz boru, çelik çekme boru, dkp ve galvanizli sac, transmisyon milleri, otomat çelikleri, C45 ve CK45 çelikleri, NPU ve NPI demir ve her türlü vasıflı çelik seçenekleri ile demir, çelik ve metal ürünlerin toptan ve perakende satışını yapmaktayız.
Her şart ve durumda koşulsuz müşteri memnuniyetinden ziyade; müşterinin ihtiyacını doğru şekilde belirleyip en uygun şartlarda yerine getirmek en temel prensiplerimizdendir.

Plazma Kesim ve Lazer Kesim Faydaları

Plazma kesme ile tüm metalleri kesebilirsiniz. Hem de mükemmel kalitede. Özellikle sıklıkla karşılaşılan paslanmaz ve alüminyum malzemelerde sorunsuz kesim yapabilirsiniz. Plazma kesme ile ön tav yapmanıza gerek yoktur. Oksijenle kesme için 980°C’ ye kadar ön tav yapmak zorundasınız. Plazma kesme ile kestiğiniz metallerde ısıdan etkilenmiş bölge oksijenle kesmeye göre daha azdır. Bu da uzun malzeme ömrü ve düşük fire demektir. Plazma kesme için sadece sürekli basınçlı havaya ihtiyacınız vardır. Oksijenle kesim için tehlikeli olan patlayıcı-yanıcı gazlar kullanmak zorundasınız.

Çelik Ürünleri

Transmisyon Milleri

İmalat Çelikleri

Dikdörtgen Profil

HE-HB Demiri

Sementasyon Çelikleri

Çelik Çekme Boru

Dikişli Boru

Kare Dolu Demir

Otomat Çelikleri

C45 Levha Sac

Kutu Profil

Köşebent

Kalın Levha Sac

C45 Lama

NPU ve NPI Demir

T Demir Profil

Islah Çelikleri

4140 Sac

NPI Demir

DKP Saç