SAF DEMİR ÇELİK' e Hoşgeldiniz

Kalite ve Profesyonelliğin önemini anlıyoruz.

Müşteri taleplerini , insan sağlığı ve çevre duyarlılığını gözeterek, tüm personelin katkısı ile sistemimizi sürekli iyileştirerek çözmek büyümek ilkemizdir.

Saf Demir Çelik ve Endüstriyel Makine Pazarlama Tic. Ltd. Şti. sanayi alanındaki tecrübesini 2010 yılında İnşaat sektörüne de aktararak, aynı yıl temelini attığı dev projelerle sektöründeki yerini almıştır.

Yüksek müşteri memnuniyeti ile çalışmalarına devam eden Saf Demir Çelik ve Endüstriyel Makine Pazarlama Tic. Ltd. Şti. büyük başarısının ardında güçlü bir kurumsal kültür işbirliği yatmaktadır.

image
MİSYONUMUZ

Uzmanlık, Disiplin ve Hassasiyet

Ulusal ve uluslararası alanda her türlü çelik yapının tasarım ve projelendirilmesinde dünya standartlarında rasyonel projeler üreterek insanımızın ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan bir kuruluş olma amacı gütmekteyiz.

VİZYONUMUZ

En son uygulamalar ve teknolojiyi takip edip güncel kalıyoruz.

Sürekli gelişim ve değişme, hem yenilikçiliğe ve gençliğe, hem de deneyime önem vermek. İnsanlığın ve şirketimizin kültürel birikiminden yararlanarak ilerlemek.

Yapılan iş büyük küçük fark etmeksizin ed doğru ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek, piyasasında öncü olmak.

Kaliteden, güvenlikten ve en uygun teknolojiden ödün vermeyip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

Tüm imalat ve projelerde KALİTE ve KUSURSUZ HİZMET anlayışı ile çalışmaktayız.

Müşterilerine yüksek kalitede hizmet verebilmek için konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla çelik yapının tasarım aşamasında sırasıyla; projelendirme, imalat ve montaj aşamalarına kadar olan süreçte gelişen teknoloji ve bilgi birikimini kullanarak yapmış olduğu çalışmalarıyla Türkiye ve Dünya pazarında birçok projelerde imzası bulunmaktadır.

Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile, örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz.